10PCS 1155mm LED Backlight Lamp strip 11leds For LG 55 inch TV Innotek DRT 3.0 55LB561V LG55LF5950 LC550DUE 6916L-1991A 1992A
SKU: AC-OMPDQX3JEMR
Price
Free shipping
25%
off
Advantages
  • Free shipping
  • Free returns*
  • Low prices