5pcs/lot SW868-ZT100 - 868MHz rf antenna 100mm SMA interface Straight Rod Antennas
SKU: AC-GX2QPM2W65W
Price
Free shipping
11%
off
Advantages
  • Free shipping
  • Free returns*
  • Low prices
Specifications:
  • Model Number: SW868-ZT100
  • Maximum power: 10W
  • Item Type: 868MHz antenna
  • Interface form: SMA(built-in)
  • Gain: 2.0~3.0dBi
  • Frequency: 868MHz (+/-10)
  • Color: Black
  • Brand Name: G-NiceRF
    We offer free shipping for all products
  • Free returns*
    If you aren't satisfied, you can return it
  • Low prices
    Up to 40% off, and new deals every week