COB 12W 20W 30W Led Track light aluminum Ceiling Rail Track lighting Spot Rail Spotlights Replace Halogen Lamps AC110V-265V
COB 12W 20W 30W Led Track light aluminum Ceiling Rail Track lighting Spot Rail Spotlights Replace Halogen Lamps AC110V-265V: Purple / White
Multiple variants
from
Free shipping
25%
off
Select a variant:
Advantages
  • Free shipping
  • Free returns*
  • Low prices
Specifications:
  • Wattage: 12W/20W/30W
  • Warranty: 2 Year
  • Voltage: 240V
  • Voltage: 220V
  • Voltage: 110V
  • Switch Type: Touch On/Off Switch
  • Style: Modern
  • Power Source: AC
  • Model Number: LED-LT-12w/20/30W
  • Light Source: LED Bulbs
  • Item Type: Track Lighting
  • Is Dimmable: No
  • Is Bulbs Included: Yes
  • Finish: Brushed Stainless
  • Certification: ce
  • Brand Name: DOOYOR
  • Base Type: Wedge
    We offer free shipping for all products
  • Free returns*
    If you aren't satisfied, you can return it
  • Low prices
    Up to 40% off, and new deals every week