Dimmable AC110-130V AC200-240V 15W 20W COB LED Track Light Warm Cool White LED Spot Light Track Lighting YRANK
Multiple variants
from
Free shipping
15%
off
Select a variant:
Advantages
  • Free shipping
  • Free returns*
  • Low prices
Specifications:
  • Wattage: 15W 20W
  • Warranty: 5 Years
  • Voltage: 240V
  • Voltage: 230V
  • Voltage: 220V
  • Voltage: 130V
  • Voltage: 120V
  • Voltage: 110V
  • Usage: Industrial
  • Switch Type: Knob switch
  • Style: Modern
  • Power Source: AC
  • Model Number: Track Light
  • Light Source: LED Bulbs
  • Item Type: Track Lighting
  • Is Dimmable: Yes
  • Is Bulbs Included: Yes
  • Finish: Brushed Nickel
  • Certification: ROHS
  • Certification: ce
  • Brand Name: YRANK
  • Base Type: Wedge
    We offer free shipping for all products
  • Free returns*
    If you aren't satisfied, you can return it
  • Low prices
    Up to 40% off, and new deals every week