Original For Samsung 10.1 inch LTL101AL06-104 LCD Screen 10" LTL101AL06-003 LCD Panel Display Replacement 1280*800 45 pins
SKU: AC-6W60X9DDZ06
Price
Free shipping
11%
off
Advantages
  • Free shipping
  • Free returns*
  • Low prices
Specifications:
  • Size: 10.1 inch
  • Screen Type: LCD
  • Response Time: 30ms
  • Resolution: 1280 x 800
  • Resolution: 1280*800
  • Products Status: Stock
  • Panel Type: TFT
  • Origin: CN(Origin)
  • Model Number: LTL101AL06-104
  • Model: LTL101AL06-104
  • Interface Type: DVI
  • Display Size: 10.1"
  • Display Ratio: 16:10
  • Contrast Ratio: 800:1
  • Built-in Speaker: No
  • Brightness: 450cd/m
  • Brand Name: BUYEECN
  • Application: Laptop
    We offer free shipping for all products
  • Free returns*
    If you aren't satisfied, you can return it
  • Low prices
    Up to 40% off, and new deals every week