Original LP133WF4-SPB1 Laptop Monitor panel 13.3 inch 30 pins for Lenovo 710S air 13
SKU: AC-GX2Q6NO0RQV
Price
Free shipping
17%
off
Advantages
  • Free shipping
  • Free returns*
  • Low prices
Specifications:
  • Screen Type: LCD
  • Resolution: 1920 x 1080
  • Products Status: Stock
  • Origin: CN(Origin)
  • Model Number: LP133WF4-SPB1
  • Display Size: 13"
  • Display Ratio: 16:9
  • Brightness: 300cd/m
  • Brand Name: PANHONG OPTRPNICS
  • Application: Laptop
    We offer free shipping for all products
  • Free returns*
    If you aren't satisfied, you can return it
  • Low prices
    Up to 40% off, and new deals every week