Original LP156WH4-TLN1 LP156WH4-TLN2 Taptop LCD screen 15.6 inch 60Hz 40Pin For Dell Lenovo Acer HP display Monitor panel
Multiple variants
Price
Free shipping
28%
off
Select a variant:
Advantages
  • Free shipping
  • Free returns*
  • Low prices
Specifications:
  • Resolution: 1366 x 768
  • Products Status: Stock
  • Origin: CN(Origin)
  • Model Number: LP156WH4-TLN1 LP156WH4-TLN2
  • Display Size: 15"
  • Display Ratio: 16:9
  • Brightness: 220 cd/m
  • Brand Name: PANHONG OPTRPNICS
  • Application: Laptop
    We offer free shipping for all products
  • Free returns*
    If you aren't satisfied, you can return it
  • Low prices
    Up to 40% off, and new deals every week